Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Данска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Данска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
143.781 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 1440 м/ч Сила 448 кс
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
52.389 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 3008 м/ч Сила 299 кс
Данска, Lintrup
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
174.069,75 €
Година 2012-08-08 Километража 1385 м/ч Сила 524 кс
Данска, Dk-9700 Brønderslev
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
37.099,16 €
Година 1997-08-08 Километража Сила
Данска, Dk-6920 Videbæk
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража 4282 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
36.970,59 €
Година 1997-08-08 Километража 3100 м/ч Сила
Данска, Dk-7300 Jelling
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се