Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Белгија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито NEW HOLLAND од Белгија: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража 3711 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 1970 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 4155 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 1536 м/ч Сила 281 кс
Белгија, Daussois
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година 1998 Километража 4354 м/ч Сила
Белгија, Gistel
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Година 2014 Километража 1973 м/ч Сила
Белгија, Gistel
комбајн за жито NEW HOLLAND Tx 34 комбајн за жито NEW HOLLAND Tx 34 комбајн за жито NEW HOLLAND Tx 34
3
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1991 Километража 3400 м/ч Сила 180 кс
Белгија, Diksmuide
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2014 Километража 1996 м/ч Сила
Белгија, Gistel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 404368 м/ч Сила
Белгија, Gistel
комбајн за жито NEW HOLLAND CX8080
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Белгија, Gistel
комбајн за жито NEW HOLLAND CX 8090 SL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.32 м
Година 2011 Километража 1653 м/ч Сила
Белгија, St. Vith
комбајн за жито NEW HOLLAND CX 8080 Elevation
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.62 м
Година 2014 Километража 1350 м/ч Сила
Белгија, St. Vith
комбајн за жито NEW HOLLAND CX 8070 ELEVATION
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.09 м
Година 2016 Километража 615 м/ч Сила
Белгија, St. Vith
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се