Филтри -

Комбајни за жито NEW HOLLAND

Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

219 огласа: Комбајни за жито NEW HOLLAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
151.500 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2017 Километража 2750 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
510.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Капацитет 70 т/ч
Година 05/2023 Километража 500 м/ч Сила
Полска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2015 Километража 2132 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
122.000 €
Ширина на опфаќање 5.5 м Работни часови на ротор 1220 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража 1540 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1020 м/ч Сила
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Ширина на опфаќање 73.2 м Работни часови на ротор 3750 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража 6100 м/ч Сила
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Ширина на опфаќање 7.2 м Работни часови на ротор 2650 м/ч
Година 2003 Километража 3550 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за жито NEW HOLLAND cr 9070
1
Контактирајте го продавачот
79.979 €
Работни часови на ротор 3 м/ч
Година 2008 Километража 5494 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9090 SCR
1
Контактирајте го продавачот
135.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража 2694 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
98.575 €
Година 2008 Километража 2839 м/ч Сила
Полска, LEGNICA
Контактирајте го продавачот
84.493 €
Година 2010 Километража 1161 м/ч Сила
Полска, Białystok-Zaścianki
Контактирајте го продавачот
42.246 €
Година 2008 Километража Сила
Полска, Białystok-Zaścianki
Контактирајте го продавачот
70.410 €
Година 2010 Километража 1781 м/ч Сила
Полска, Brodnica
Контактирајте го продавачот
37.552 €
Година 2001 Километража 4400 м/ч Сила
Полска, Brodnica
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.470 €
Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 9 м Висина за истовар 7.7 м
Година 2007 Километража 6268 м/ч Сила
Украина, Гребінка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2004 Километража 4724 м/ч Сила
Германија, Landsberg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 1990 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 2 м/ч
Година 2006 Километража 3950 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
85.024 €
Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2009 Километража 2819 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1324 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
29.516 €
Работни часови на ротор 3 м/ч
Година 1997 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
360.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се