Филтри -

Комбајни за жито Massey Ferguson од Украина

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Комбајни за жито Massey Ferguson од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74,26 € UAH 3.000 UAH
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година Километража Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 49.350 €
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 4162 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.730 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³
Година 2003 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1811 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Dnipro
комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274
3
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 2238 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
11.700 US$ EUR ≈ 11.100 €
Година 01/1979 Километража 2222 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
73.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9500 м³ Работни часови на ротор 2519 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 1830 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2050 м/ч Сила
Украина, Dnipro
комбајн за жито Massey Ferguson 38 за делови комбајн за жито Massey Ferguson 38 за делови
2
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Украина, Чорнобаївський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 2356 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Massey Ferguson ACTIVA 7245S комбајн за жито Massey Ferguson ACTIVA 7245S комбајн за жито Massey Ferguson ACTIVA 7245S
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 875 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
14.200 US$ EUR ≈ 13.480 €
Година 01/1984 Километража 3600 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Украина, Lutsk
комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2900 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2005 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Massey Ferguson 7274
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.8 м Работни часови на ротор 2465 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 3194 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.5 м Работни часови на ротор 2309 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2004 Километража 3126 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.8 м Работни часови на ротор 172 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2020 Километража 320 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.220 €
Година 01/2008 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
59.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2003 Километража 2941 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови комбајн за жито Massey Ferguson MF7370 Beta нови комбајн за жито Massey Ferguson MF7370 Beta
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 8 м Висина за истовар 4.45 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Украина, м.Вінниця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се