Филтри -

Комбајни за жито Massey Ferguson од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни за жито Massey Ferguson од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1263 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 1924 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
28.740 € PLN 132.000 PLN
Година 1995 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 105 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
95.810 € PLN 440.000 PLN
Година 2016 Километража 900 м/ч Сила
Полска, CHOJNÓW
Контактирајте го продавачот
34.820 € PLN 159.900 PLN
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
14.810 € PLN 68.000 PLN
Ширина на опфаќање 4.3 м
Година 1990 Километража Сила
Полска, Szlachcin
Контактирајте го продавачот
34.600 € PLN 158.900 PLN
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
83.820 € PLN 385.000 PLN
Година 2008 Километража 2300 м/ч Сила
Полска, Nowa Wieś
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2012 Километража 2949 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
217,70 € PLN 1.000 PLN
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се