Филтри -

Комбајни за жито Massey Ferguson од Европа

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

52 огласа: Комбајни за жито Massey Ferguson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
136.894 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 575 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 823 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Работни часови на ротор 2450 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1221 м/ч Сила
Германија, Landsberg
Контактирајте го продавачот
аукција 900 €
Година 1978 Километража 3113 м/ч Сила
Литванија, Skuodas
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 1608 м/ч Сила
Норвешка, Heimdal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.8 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2750 м/ч Сила
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
28.450 € PLN 132.000 PLN
Година 1995 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 105 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
комбајн за жито Massey Ferguson FORTIA за делови комбајн за жито Massey Ferguson FORTIA за делови комбајн за жито Massey Ferguson FORTIA за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, PLUMAUDAN
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Ширина на опфаќање 55 м
Година 2021 Километража 20 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3800 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража 2083 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
94.820 € PLN 440.000 PLN
Година 2016 Километража 900 м/ч Сила
Полска, CHOJNÓW
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Ширина на опфаќање 5.5 м Работни часови на ротор 1950 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 2720 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 53084 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
34.460 € PLN 159.900 PLN
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
14.650 € PLN 68.000 PLN
Ширина на опфаќање 4.3 м
Година 1990 Километража Сила
Полска, Szlachcin
Контактирајте го продавачот
аукција 9.996 € DKK 74.500 DKK
Година 1996 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
124.900 €
Ширина на опфаќање 9.2 м Работни часови на ротор 420 м/ч
Година 2015 Километража 920 м/ч Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се