Филтри -

Комбајни за жито Massey Ferguson

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

77 огласа: Комбајни за жито Massey Ferguson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито Massey Ferguson 7347 S MCS Stufe 5 комбајн за жито Massey Ferguson 7347 S MCS Stufe 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Ширина на опфаќање 6.2 м Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража 98 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 49.030 €
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 4162 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
83.520 € PLN 385.000 PLN
Година 2008 Километража 2300 м/ч Сила
Полска, Nowa Wieś
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.570 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³
Година 2003 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1263 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 1924 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1811 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Dnipro
нови комбајн за жито Massey Ferguson 7345 S MCS Stufe 5 нови комбајн за жито Massey Ferguson 7345 S MCS Stufe 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
комбајн за жито Massey Ferguson 32
1
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1996 Километража 2500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Работни часови на ротор 2450 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1221 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274
3
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 2238 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
аукција 900 €
Година 1978 Километража 3113 м/ч Сила
Литванија, Skuodas
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 1608 м/ч Сила
Норвешка, Heimdal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
11.700 US$ EUR ≈ 11.030 €
Година 01/1979 Километража 2222 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.8 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2750 м/ч Сила
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
74,07 € UAH 3.000 UAH
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година Километража Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
73.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9500 м³ Работни часови на ротор 2519 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 1830 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
28.640 € PLN 132.000 PLN
Година 1995 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 105 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2050 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се