Филтри -

Комбајни за жито MASSEY FERGUSON од Украина

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Комбајни за жито MASSEY FERGUSON од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1921 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 2482 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2050 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.810 €
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 10572 м³ Ширина на опфаќање 7.2 м Висина за истовар 4.4 м Работна брзина 12 км/ч Брзина 35 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, с. Великая Александровка
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 9280 Delta комбајн за жито MASSEY FERGUSON 9280 Delta
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.14 м Работни часови на ротор 1375 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 1803 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7256
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.400 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 5429 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
43.700 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 2064 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.210 €
Капацитет на резервоар за зрна 9500 м³ Работни часови на ротор 5300 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
79.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1811 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
45.500 US$ EUR ≈ 41.880 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2006 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Сторожинець
Контактирајте го продавачот
40.500 US$ EUR ≈ 37.280 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.8 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Сторожинець
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 7.65 м Висина за истовар 4.45 м
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Украина
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 38 за делови комбајн за жито MASSEY FERGUSON 38 за делови
2
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Украина, Чорнобаївський район
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 92.040 €
Ширина на опфаќање 7.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2010 м/ч Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1268 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.8 м Работни часови на ротор 172 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2020 Километража 320 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1500 м/ч
Година 2009 Километража 1875 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови комбајн за жито MASSEY FERGUSON MF7370 Beta нови комбајн за жито MASSEY FERGUSON MF7370 Beta
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 8 м Висина за истовар 4.45 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Украина, м.Вінниця
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се