Филтри -

Комбајни за жито MASSEY FERGUSON од Германија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Комбајни за жито MASSEY FERGUSON од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2019 Километража 1020 м/ч Сила
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража 2083 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 1180 м/ч
Година 2008 Километража 1600 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370
3
Контактирајте го продавачот
274.583 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1221 м/ч Сила
Германија, Landsberg
Контактирајте го продавачот
329.800 €
Ширина на опфаќање 1 м
Година 2019 Километража 1200 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.2 м Работни часови на ротор 1300 м/ч
Година 2010 Километража 2060 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370
3
Контактирајте го продавачот
288.668 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 1993 Километража 2597 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
39.700 €
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2003 Километража 2958 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
35.800 €
Ширина на опфаќање 660 м
Година 1999 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1982 Километража 2290 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 2348 м/ч
Година 2001 Километража 2348 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 322 м/ч
Година 2015 Километража 678 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
169.800 €
Година Километража 112 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 406 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 870 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2002 Километража 2005 м/ч Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 36
1
Контактирајте го продавачот
41.091 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 2560 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.83 м Брзина 2 км/ч
Година 2008 Километража 2092 м/ч Сила
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.83 м Брзина 20 км/ч Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2092 м/ч Сила
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Година 2019 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
71.345 € Без ДДВ
Година Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Obertraubling
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се