Филтри -

Комбајни за жито MASSEY FERGUSON од Франција

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито MASSEY FERGUSON од Франција: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 1989-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-51100 Reims
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 1995-08-08 Километража Сила 223 кс
Франција, Fr-62223 Ste Catherine
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.500 €
Година 1989-08-08 Километража Сила 214 кс
Франција, Fr-62223 Ste Catherine
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Година 1996-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се