Филтри -

Комбајни за жито MASSEY FERGUSON од Европа

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

55 огласа: Комбајни за жито MASSEY FERGUSON

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 186 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 186
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Данска, Hedensted
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7282 al
1
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 1056 м/ч Сила
Литванија, Anykščiai
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Работни часови на ротор 1263 м/ч Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1921 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
14.830 € BGN 29.000 BGN
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1999 Километража 3600 м/ч Сила
Бугарија, Голямо Враново
Контактирајте го продавачот
35.800 €
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 1995 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2018 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 1977 Километража 1671 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
329.362 €
Година 2021 Километража 433 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2019 Километража 1020 м/ч Сила
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 1180 м/ч
Година 2008 Километража 1600 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370
3
Контактирајте го продавачот
274.583 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1221 м/ч Сила
Германија, Landsberg
Контактирајте го продавачот
329.800 €
Ширина на опфаќање 1 м
Година 2019 Километража 1200 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.2 м Работни часови на ротор 1300 м/ч
Година 2010 Километража 2060 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.560 € GBP 13.000 GBP
Година Километража 5861 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7370
3
Контактирајте го продавачот
288.668 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 1993 Километража 2597 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3800 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се