Филтри -

Комбајни за жито MASSEY FERGUSON

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

85 огласа: Комбајни за жито MASSEY FERGUSON

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2005 Километража 2396 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража 2083 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1268 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
255.600 € BGN 500.000 BGN
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1999 Километража 3600 м/ч Сила
Бугарија, Голямо Враново
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.5 м Работни часови на ротор 2309 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2004 Километража 3126 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
14.990 € PLN 68.000 PLN
Ширина на опфаќање 4.3 м
Година 1990 Километража Сила
Полска, Szlachcin
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7274 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7274
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2900 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2005 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 06/1997 Километража Сила
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
35.800 €
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 1999 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.760 €
Капацитет на резервоар за зрна 9500 м³ Работни часови на ротор 5300 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Работни часови на ротор 1375 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 1803 м/ч Сила
Украина, Полтава
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7274
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.8 м Работни часови на ротор 2465 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 3194 м/ч Сила
Украина, Полтава
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1921 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 2482 м/ч Сила
Украина, Полтава
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7256
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.400 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 5429 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
36.700 €
Година 1996 Километража 2635 м/ч Сила
Германија, Beckum
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.910 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 2000 м³ Ширина на опфаќање 2.7 м Висина за истовар 3 м Капацитет 1 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 1983 Километража Сила
Украина, Золотоноша
Контактирајте го продавачот
10.999 US$ EUR ≈ 10.300 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 2.3 м³ Ширина на опфаќање 3.6 м Висина за истовар 3 м Работни часови на ротор 3480 м/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 02/1983 Километража Сила
Украина, Золотоноша
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 7.65 м Висина за истовар 4.45 м
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
85.940 € PLN 389.900 PLN
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Skoczów
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Работни часови на ротор 2450 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.760 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³
Година 2003 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.8 м Работни часови на ротор 172 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2020 Километража 320 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 1993 Километража 2597 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 406 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 870 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се