Филтри -

Комбајни за жито LAVERDA од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Комбајни за жито LAVERDA од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.766 €
Година 2008 Километража 2356 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2013 Километража 3751 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Километража 3158 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.351 €
Година 2002 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 1993 Километража 4976 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1985 Километража 3270 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 1989 Километража 3637 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се