Филтри -

Комбајни за жито LAVERDA од Франција

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито LAVERDA од Франција: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Година 2006-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Година 2009-08-08 Километража Сила 279 кс
Франција, Fr-41170 Cormenon
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Година 2008-08-08 Километража 1360 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Година 2009-08-08 Километража 3000 м/ч Сила
Франција, Fr-86530 Naintre
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се