Филтри -

Комбајни за жито LAVERDA

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Комбајни за жито LAVERDA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.6 м
Година 1989 Километража 3086 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Белгија, Lichtervelde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.8 м
Година 1990 Километража 3083 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
10 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Километража 3158 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.351 €
Година 2002 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 1993 Километража 4976 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1985 Километража 3270 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 01/1986 Километража 5372 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година Километража 5566 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 1989 Километража 3637 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
комбајн за жито LAVERDA M150
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1979 Километража Сила
Холандија, Bladel
Контактирајте го продавачот
18.300 US$ EUR ≈ 16.840 €
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 5.7 м Висина за истовар 4.3 м Капацитет 20 т/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2001 Километража Сила
Украина, Добропілля
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година Километража 5580 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 01/1990 Километража 3552 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година Километража 4236 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 01/1987 Километража 7892 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 01/1989 Километража 9940 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 1811 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1988-01-01 Километража 4308 м/ч Сила
Холандија, Callantsoog
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се