Филтри -

Комбајни за жито Kubota

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни за жито Kubota

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 €
Капацитет на резервоар за зрна 1.6 м³ Ширина на опфаќање 2.2 м Висина за истовар 3.08 м Капацитет 25 т/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 1.5 м³ Ширина на опфаќање 2.2 м Капацитет 35 т/ч
Година 2020 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
нови комбајн за жито Kubota Pro688Q нови комбајн за жито Kubota Pro688Q нови комбајн за жито Kubota Pro688Q
3
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Суспензија пружина/пружина Ширина на опфаќање 2.2 м Висина за истовар 3 м Капацитет 25 т/ч
Година 2020 Километража 3320 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.400 €
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.450 €
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се