Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Унгарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Комбајни за жито John Deere од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража 5777 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 3264 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 3794 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 3 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража 5777 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
129.950 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2998 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 4161 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 6128 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2018 Километража 1473 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
286.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работна брзина 30 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 920 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
296.000 €
Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 1035 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража 7017 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
324.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 439 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 5111 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
199.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 782 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
287.500 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 941 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се