Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Украина

Резултати од пребарување: 384 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

384 огласа: Комбајни за жито John Deere од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2
Година 2010 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
125.200 US$ EUR ≈ 115.500 €
Евро Euro 4
Година 2013 Километража 3100 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.380 €
Година 2011 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Ізяслав
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 14000 м³ Работни часови на ротор 2700 м/ч
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
290.000 US$ EUR ≈ 267.400 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 580 м/ч Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 580 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1989 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Работни часови на ротор 2314 м/ч
Година 2012 Километража 3423 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 3214 м/ч Сила
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
43.500 US$ EUR ≈ 40.110 €
Година 01/1991 Километража 2700 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.940 €
Година 2003 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 47.950 €
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2005 Километража Сила
Украина, Ozërna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Работни часови на ротор 3319 м/ч
Година 2008 Километража 5055 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Работни часови на ротор 1995 м/ч
Година 2002 Километража 2699 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
215.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Работни часови на ротор 852 м/ч
Година 2016 Километража 1274 м/ч Сила
Украина, Підгородне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
87.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Година 02/1984 Километража 3900 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
142.000 US$ EUR ≈ 130.900 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Работни часови на ротор 2475 м/ч
Година 2012 Километража 3830 м/ч Сила
Украина, Августівка
комбајн за жито John Deere 9660i WTS комбајн за жито John Deere 9660i WTS комбајн за жито John Deere 9660i WTS
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 2020 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража 3027 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Работни часови на ротор 978 м/ч
Година 2015 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 2008 Километража 8872 м/ч Сила
Украина, Гнівань
комбајн за жито John Deere 9560 STS комбајн за жито John Deere 9560 STS комбајн за жито John Deere 9560 STS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.330 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м Висина за истовар 4 м Капацитет 252 т/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 06/2005 Километража 3400 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 3700 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³
Година 2012 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 384 огласа
Прикажи
Претплати се