Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Романија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Комбајни за жито John Deere од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Работни часови на ротор 3429 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1997 Километража 5014 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 2017 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 2895 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
137.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 5385 м/ч Сила
Романија, Loc. Sânpaul, Dn 1, Mures
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 3448 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
389.500 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1590 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
324.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1292 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 2886 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
499.000 € Без ДДВ
Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража 730 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
329.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2019 Километража 801 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
329.900 € Без ДДВ
Работна брзина 20 км/ч
Година 2019 Километража 970 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Година 2010 Километража Сила
Романија, Bihor
комбајн за жито John Deere W540
1
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.5 м Висина за истовар 5.2 м
Година 2014 Километража 4275 м/ч Сила
Романија, Strada Ogorului 136, Oradea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2004 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
407.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 770 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
339.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 174 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
10 €
Година Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се