Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Полска

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Комбајни за жито John Deere од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
298.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Работни часови на ротор 532 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 822 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 10/1997 Километража Сила
Полска, Goworów
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
319.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работни часови на ротор 244 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 422 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
44.720 € PLN 193.000 PLN
Ширина на опфаќање 4.85 м
Година 1997 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 3346 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 4927 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
63.720 € PLN 275.000 PLN
Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 2600 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 3200 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.8 м
Година 1996 Километража 3162 м/ч Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
115.900 € PLN 500.000 PLN
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2400 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
81.100 € PLN 350.000 PLN
Работни часови на ротор 2870 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 06/2009 Километража 2870 м/ч Сила
Полска, Puck
Контактирајте го продавачот
50.740 € PLN 219.000 PLN
Ширина на опфаќање 7.5 м Работни часови на ротор 2700 м/ч Брзина 28 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 2700 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
29.890 € PLN 129.000 PLN
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 1999 Километража 5200 м/ч Сила
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
104.000 € PLN 449.000 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Година Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
101.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2012 Километража 1411 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 1111 км Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2003 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
289.600 € PLN 1.250.000 PLN
Година 2022 Километража 369 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
692.800 € PLN 2.990.000 PLN
Година 2023 Километража 300 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
252.600 € PLN 1.090.000 PLN
Година 2022 Километража 520 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
29.540 € PLN 127.500 PLN
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1994 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
30.120 € PLN 130.000 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 09/2000 Километража Сила
Полска, KAMIEŃSK
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 14 м³ Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1060 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1730 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
141.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2016 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
34.520 € PLN 149.000 PLN
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1998 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
68.350 € PLN 295.000 PLN
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 1800 м/ч Сила
Полска, Mrocza
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се