Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Молдавија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни за жито John Deere од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 10/2009 Километража 4420 м/ч Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 9.1 м Работни часови на ротор 4930 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 6670 м/ч Сила
Молдавија, Kishinev
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се