Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Литванија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Комбајни за жито John Deere од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м Работни часови на ротор 874 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1450 м/ч Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 02/2008 Километража 2850 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 03/2009 Километража 2336 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³
Година 2008 Километража 4995 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2008 Километража 3151 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
137.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³
Година 2011 Километража 2235 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
134.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³
Година 2012 Километража 2802 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2015 Километража 2090 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
710.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 16.2 м³
Година 2022 Километража 300 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2010 Километража 3061 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³
Година 2015 Километража 2148 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Работна брзина 30 км/ч
Година 2003 Километража 4028 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
132.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³
Година 2012 Километража 2706 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 8855 м/ч Сила
Литванија, Ukmergė
JSC "Nova rent"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 2493 м/ч Сила
Литванија, Ukmergė
JSC "Nova rent"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
100 €
Година 1993 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Литванија, Mažeikiai
JSC "Nova rent"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 1804 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 1766 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
105.930 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 07/2006 Километража 4189 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2015 Километража 1535 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
36.400 €
Година 12/2000 Километража 2270 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2011 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
777 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се