Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Германија

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

99 огласа: Комбајни за жито John Deere од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 2189 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 2125 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1691 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 2189 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 1622 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 2125 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
310.000 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 378 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 623 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 3458 м/ч
Година 2005 Километража 4822 м/ч Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
270.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
239.000 €
Брзина 30 км/ч Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 773 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
комбајн за жито John Deere 9780I CTS HILLMASTER SW 625 R
1
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 20 км/ч
Година 2005 Километража 2310 м/ч Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
309.710 €
Работни часови на ротор 76 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Година 2016 Километража 774 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 290 м/ч Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 545 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Работни часови на ротор 563 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
комбајн за жито John Deere T560 Hillmaster
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 01/2023 Километража 44 м/ч Сила
Германија, Bodenmais
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Работна брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2020 м/ч Сила
Германија, Sittensen
комбајн за жито John Deere T560
1
Контактирајте го продавачот
205.300 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Работна брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 466 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1250 м/ч Сила
Германија, Heinbockel-Hagenah
Контактирајте го продавачот
64.600 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 2880 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 4190 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
232.631 €
Година 2020 Километража 465 м/ч Сила
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Контактирајте го продавачот
369.500 €
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2023 Километража 117 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
300.000 €
Година 2020 Километража 208 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м Работна брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 471 м/ч Сила
Германија, Ragow/Merz OT Ragow
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Година 2019 Километража 177 м/ч Сила
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Година 2020 Километража 638 м/ч Сила
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 503 м/ч Сила
Германија, Sonnewalde
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Претплати се