Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Белорусија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни за жито John Deere од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.900 US$ EUR ≈ 54.990 €
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
Контактирајте го продавачот
397.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови на ротор 700 м/ч
Година 2020 Километража 1040 м/ч Сила
Белорусија, Mahilyow
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се