Филтри -

Комбајни за жито John Deere

Резултати од пребарување: 715 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

715 огласа: Комбајни за жито John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
91.000 US$ EUR ≈ 83.900 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Работни часови на ротор 3467 м/ч
Година 2008 Километража 5613 м/ч Сила
Украина, Августівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Работни часови на ротор 1284 м/ч
Година 2017 Километража 2146 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 14000 м³ Работни часови на ротор 2700 м/ч
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.490 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2001 Километража 6800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 147.500 €
Евро Euro 4
Година 2014 Километража Сила
Украина, Boryspil
Контактирајте го продавачот
125.200 US$ EUR ≈ 115.400 €
Евро Euro 4
Година 2013 Километража 3100 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
142.000 US$ EUR ≈ 130.900 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Работни часови на ротор 2475 м/ч
Година 2012 Километража 3830 м/ч Сила
Украина, Августівка
Контактирајте го продавачот
230.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Работни часови на ротор 1103 м/ч
Година 2018 Километража 2041 м/ч Сила
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1997 Километража 4500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
198.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 954 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1568 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
174.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 13 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1369 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
207.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 13 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 1137 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
167.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 13 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1256 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
174.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 1765 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
138.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2431 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³ Работни часови на ротор 1759 м/ч
Година 2012 Километража 2650 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
91.000 US$ EUR ≈ 83.900 €
Работни часови на ротор 3455 м/ч
Година 2008 Километража 5463 м/ч Сила
Украина, Августівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³
Година 2014 Километража 1814 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Работни часови на ротор 4700 м/ч
Година 2004 Километража 7500 м/ч Сила
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 2880 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 4190 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
215.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Работни часови на ротор 852 м/ч
Година 2016 Километража 1274 м/ч Сила
Украина, Підгородне
Контактирајте го продавачот
88.900 €
Работни часови на ротор 1100 м/ч
Година 2015 Километража 1300 м/ч Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 715 огласа
Прикажи
Претплати се