Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE од Унгарија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Комбајни за жито JOHN DEERE од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
276.200 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1191 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
486.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 13 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 882 м/ч
Година 2018 Километража 1473 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
223.700 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 567 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
394.700 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 365 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
65.700 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2009 Километража 3362 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
65.700 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2009 Километража 3362 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
210.500 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 920 м/ч
Година 2018 Километража 1310 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
210.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 762 м/ч
Година 2019 Километража 1475 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
70.200 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 2508 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
154.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1742 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
210.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 782 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
95.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2014 Километража 4838 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
95.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3 м/ч
Година 2014 Километража 4838 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
131.500 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 2 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 3250 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2018 Километража 1473 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
154.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1742 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2015 Километража 3250 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 1475 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
210.500 €
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Работна брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1310 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
121.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 3941 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
315.700 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 941 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м Брзина 25 км/ч
Година 2003 Километража 3918 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
64.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 2 м/ч
Година 2008 Километража 4730 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
64.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2008 Километража 4730 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се