Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE од Украина

Резултати од пребарување: 295 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

295 огласа: Комбајни за жито JOHN DEERE од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.930 €
Капацитет на резервоар за зрна 5 м³ Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1985 Километража 2395 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Украина, м.Рівне
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
215.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Работни часови на ротор 852 м/ч
Година 2016 Километража 1274 м/ч Сила
Украина, Підгородне
комбајн за жито JOHN DEERE 9640  WTS
1
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Година 2004 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
63.000 US$ EUR ≈ 57.980 €
Година 2005 Километража Сила
Украина, Гуляйполе
Контактирајте го продавачот
154.700 US$ EUR ≈ 142.400 €
Евро Euro 4
Година 2014 Километража Сила
Украина, Київ
комбајн за жито JOHN DEERE 9760 Sts комбајн за жито JOHN DEERE 9760 Sts
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 70.870 €
Година 2004 Километража Сила
Украина, Гуляйполе
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.830 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³
Година 12/2001 Километража 3544 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 147.300 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2013 Километража 1707 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 115.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2010 Километража 2748 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 80.990 €
Капацитет на резервоар за зрна 8800 м³ Работни часови на ротор 3230 м/ч
Година 12/2004 Километража 4716 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 161.100 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2016 Километража 1973 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.430 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 2862 м³ Работни часови на ротор 1600 м/ч
Година 12/2002 Километража 2862 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
108.000 US$ EUR ≈ 99.400 €
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Работни часови на ротор 2241 м/ч
Година 12/2007 Километража 3269 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 138.100 €
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Работни часови на ротор 2578 м/ч
Година 12/2012 Километража 3689 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 147.300 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Работни часови на ротор 2126 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 12/2012 Километража 3216 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 82.830 €
Работни часови на ротор 2623 м/ч
Година 12/2005 Километража 3780 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.430 €
Година 12/2002 Километража 4124 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
195.000 US$ EUR ≈ 179.500 €
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Висина за истовар 4.4 м Работни часови на ротор 1454 м/ч
Година 12/2014 Километража 2300 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 115.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м
Година 12/2009 Километража 1945 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 138.100 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Работни часови на ротор 2013 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 12/2013 Километража 2858 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.430 €
Година 12/2003 Километража 3763 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 115.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2010 Километража 2618 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
165.000 US$ EUR ≈ 151.900 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2014 Километража 2543 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 295 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се