Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE од Романија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Комбајни за жито JOHN DEERE од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
329.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2019 Километража 801 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
комбајн за жито JOHN DEERE W540
1
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 4530 м/ч Сила
Романија, Dn 2B, Km 109+900, Brăila, Jud. Brăila
Контактирајте го продавачот
329.900 € Без ДДВ
Работна брзина 20 км/ч
Година 2019 Километража 805 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
389.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1590 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
комбајн за жито JOHN DEERE W540
1
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 535 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³
Година 2018 Километража 2250 м/ч Сила
Романија, Şos. Craiova-Caracal, Dn 6, Km 12, Cârcea, Jud. Dolj
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Романија, Bihor
комбајн за жито JOHN DEERE W540
1
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.5 м Висина за истовар 5.2 м
Година 2014 Километража 4275 м/ч Сила
Романија, Strada Ogorului 136, Oradea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 95 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Висина за истовар 6.9 м
Година 2012 Километража 2416 м/ч Сила
Романија, Şos. Craiova-Caracal, Dn 6, Km 12, Cârcea, Jud. Dolj
Контактирајте го продавачот
407.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 770 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
339.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 174 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
324.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1292 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
690.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 670 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 3244 м/ч Сила
Романија, Lancrăm
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Работни часови на ротор 3429 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1997 Километража 5014 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
499.000 € Без ДДВ
Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража 730 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
10 €
Година Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се