Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE од Полска

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Комбајни за жито JOHN DEERE од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.660 € PLN 249.000 PLN
Година 2003 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
78.010 € PLN 349.000 PLN
Година 2007 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
72.650 € PLN 325.000 PLN
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
38.450 € PLN 172.000 PLN
Година 1999 Километража Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
60.360 € PLN 270.000 PLN
Година 2009 Километража 2050 м/ч Сила
Полска, Starków
Контактирајте го продавачот
89.170 € PLN 398.900 PLN
Година 2016 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Wólka Plebańska
Контактирајте го продавачот
131.900 € PLN 590.000 PLN
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2170 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
175.500 € PLN 785.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
50.300 € PLN 225.000 PLN
Година 1999 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Работни часови на ротор 2800 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 4200 м/ч Сила
Полска, Olszówka
Контактирајте го продавачот
43.140 € PLN 193.000 PLN
Ширина на опфаќање 4.85 м
Година 1997 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
31.070 € PLN 139.000 PLN
Година 2000 Километража 5200 м/ч Сила
Полска, ROKITNO
комбајн за жито JOHN DEERE 1550 CWS комбајн за жито JOHN DEERE 1550 CWS комбајн за жито JOHN DEERE 1550 CWS
3
Контактирајте го продавачот
44.580 € PLN 199.500 PLN
Година 2005 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Olesin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2001 Километража 2300 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
36.860 € PLN 164.900 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 7500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1994 Километража 3116 м/ч Сила
Полска, Kielno
Контактирајте го продавачот
133.900 € PLN 599.000 PLN
Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 32 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
90.530 € PLN 405.000 PLN
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
50.300 € PLN 225.000 PLN
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1998 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 980 м/ч Сила
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
172.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 1530 м/ч Сила
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
177.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 1500 м/ч Сила
Полска, Kodrąb
комбајн за жито JOHN DEERE 9780i CTS
1
Контактирајте го продавачот
96.120 € PLN 430.000 PLN
Година 2005 Километража 2987 м/ч Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
46.720 € PLN 209.000 PLN
Година 2006 Километража 5813 м/ч Сила
Полска, Głogowo
Контактирајте го продавачот
48.950 € PLN 219.000 PLN
Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 3200 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2002 Километража 3200 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 1141 м/ч
Година 2008 Километража 1663 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се