Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE од Германија

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

115 огласа: Комбајни за жито JOHN DEERE од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 850 м/ч
Година 2014 Километража 1250 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 300 м/ч
Година 2020 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работни часови на ротор 670 м/ч
Година 2016 Километража 1060 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.8 м
Година Километража 479 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Ширина на опфаќање 5.5 м Работни часови на ротор 1284 м/ч
Година 2007 Километража 2359 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
59.800 €
Работни часови на ротор 1611 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2005 Километража 2299 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 5732 км Сила
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 4122 км Сила
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 6227 км Сила
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 6197 км Сила
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 2060 м/ч Сила
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2009 Километража 2301 м/ч Сила
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2003 Километража 2447 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
153.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 800 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 800 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
181.233 €
Година 2014 Километража 2070 м/ч Сила
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 2660 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
комбајн за жито JOHN DEERE T560
1
Контактирајте го продавачот
192.500 €
Година 2016 Километража 1310 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
192.900 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 1167 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Работни часови на ротор 2773 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2005 Километража 4463 м/ч Сила
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
222.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 193 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 202 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 670 м/ч Сила
Германија, Bordelum
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Километража 2373 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
116.500 €
Година 2010 Километража 1145 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 5150 м/ч
Година 2002 Километража 8300 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се