Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE од Европа

Резултати од пребарување: 270 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

270 огласа: Комбајни за жито JOHN DEERE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.936 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 3 м/ч
Година 2009 Километража 2555 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.994 €
Година 2018 Километража 1220 м/ч Сила
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
365.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м Работни часови на ротор 127 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 223 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 1382 м/ч Сила
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.85 м
Година Километража 3088 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
13.062 €
Година 1988 Километража 3665 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 02/2008 Километража 2850 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 488 м/ч Сила
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 1995 Километража 2220 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
36.380 € PLN 169.900 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 7500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1994 Километража 3116 м/ч Сила
Полска, Kielno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2348 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2002 Километража 3419 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Германија, Fürstenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 2656 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 1800 м/ч Сила
Романија, Pitesti
Контактирајте го продавачот
140.988 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 2195 м/ч Сила
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 6521 м/ч
Година 2007 Километража 9912 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 980 м/ч Сила
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
172.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 1530 м/ч Сила
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
58.800 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2001 Километража 2163 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
аукција 7.200 €
Година 1984 Километража 3565 м/ч Сила
Литванија, Varėna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Километража 2000 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Работни часови на ротор 3429 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1997 Километража 5014 м/ч Сила
Романија, Pielești
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 270 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се