Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE од Чешка Република

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Комбајни за жито JOHN DEERE од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито JOHN DEERE T670
1
Контактирајте го продавачот
289.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 694 м/ч Сила
Чехија, Praha
Контактирајте го продавачот
310.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 610 м/ч Сила
Чехија, LnãÅ˜E
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Všetaty
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2207 м/ч Сила
Чехија, Habry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2003 Километража 4326 м/ч Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1980 м/ч
Година 2009 Километража 3100 м/ч Сила
Чехија, Chomutov
Контактирајте го продавачот
187.100 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 2730 м/ч Сила
Чехија, Praha
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се