Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE од Бугарија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Комбајни за жито JOHN DEERE од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2018 Километража 937 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1999 Километража Сила
Бугарија, Търговище
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 3419 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2000 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2012 Километража 2400 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2014 Километража 2200 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2010 Километража 3676 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
107.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 2618 м/ч Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3991 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
комбајн за жито JOHN DEERE T560 комбајн за жито JOHN DEERE T560 комбајн за жито JOHN DEERE T560
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2021 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
37.840 € BGN 74.000 BGN
Капацитет на резервоар за зрна 5000 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Висина за истовар 5 м Капацитет 25 т/ч Работни часови на ротор 4300 м/ч Работна брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1997 Километража 5300 м/ч Сила
Бугарија, Каравелово
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се