Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE S-series

Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито JOHN DEERE S-series: 130 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
160.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1600 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2009 Километража 3889 м/ч Сила
Украина, Фастовский район, Глеваха
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1200 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 1592 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
329.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 879 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2017 Километража 937 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
154.730 US$ EUR ≈ 149.700 €
Евро Euro 4
Година 2014 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
168.630 US$ EUR ≈ 163.100 €
Година 2012 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
403.000 US$ EUR ≈ 389.800 €
Година 2019 Километража 732 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
171.000 US$ EUR ≈ 165.400 €
Година 2014 Километража 2461 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
215.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 954 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
198.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 13 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1369 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се