Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE 9780

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито JOHN DEERE 9780: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
83.000 US$ EUR ≈ 80.290 €
Година 2007 Километража 4800 м/ч Сила
Украина, Винницкая
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 29.020 €
Година 2005 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2002 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
93.250,42 €
Година 2006-08-08 Километража 3467 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
E-FARM.COM
6 години на Agriline
комбајн за жито JOHN DEERE 9780 CTS
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2004 Километража 1355 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
комбајн за жито JOHN DEERE 9780 CTS
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2230 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
комбајн за жито JOHN DEERE 9780 CTS
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2001 Километража 1492 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.49808 м
Година 2000 Километража 3200 м/ч Сила
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
51.740 € UAH 2.085.000 UAH
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 1978 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
105.500 €
Година 2006-08-08 Километража 811 м/ч Сила
Германија, De-28355 Bremen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
105.500 €
Година 2006-08-08 Километража 811 м/ч Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито JOHN DEERE 9780 CTS
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2001 Километража 2310 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
58.800 €
Година 2001-08-08 Километража 2163 м/ч Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито JOHN DEERE 9780 CTS №2511 комбајн за жито JOHN DEERE 9780 CTS №2511
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Година 2002 Километража 1990 м/ч Сила
Украина, Черновицкая
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се