Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE 9680

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито JOHN DEERE 9680: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2004 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 3214 м/ч Сила
Украина, Новгородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража 3342 м/ч Сила
Украина, Золочев
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 1336 м/ч Сила
Украина, Днепр
комбајн за жито JOHN DEERE 9680 I WTS комбајн за жито JOHN DEERE 9680 I WTS комбајн за жито JOHN DEERE 9680 I WTS
3
Контактирајте го продавачот
91.830 € PLN 430.000 PLN
Година 2007 Километража 950 м/ч Сила
Полска, Gorzów
комбајн за жито JOHN DEERE 9680 WTS
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2004 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 56.100 €
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 01/2005 Километража 8300 м/ч Сила
Украина, Парафиевка
Контактирајте го продавачот
50.820 € PLN 238.000 PLN
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2900 м/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража 2900 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
71.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 2162 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 1807 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2004 Километража 2755 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2007 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2002 Километража 3700 м/ч Сила
Украина, Ровно
комбајн за жито JOHN DEERE 9680 WTS комбајн за жито JOHN DEERE 9680 WTS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2004 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Ровно
комбајн за жито JOHN DEERE 9680  WTS
1
Контактирајте го продавачот
123.000 €
Година 2005 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се