Филтри -

Комбајни за жито JOHN DEERE

Резултати од пребарување: 605 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

605 огласа: Комбајни за жито JOHN DEERE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1072 м/ч Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 1490 м/ч Сила
Украина, Калинівка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 1600 м/ч Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 148.500 €
Година 2012 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Година 2016 Километража Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³
Година 2012 Километража 2802 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³
Година 2012 Километража 2706 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 88.160 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 14000 м³ Работни часови на ротор 3000 м/ч
Година 2010 Километража 4700 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 81.660 €
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2005 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Канев
Контактирајте го продавачот
аукција 7.200 €
Година 1984 Километража 3565 м/ч Сила
Литванија, Varėna
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 05/1992 Километража 2700 м/ч Сила
Холандија, Leimuiden
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 91.870 €
Работни часови на ротор 2700 м/ч
Година 2009 Километража 3800 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 977 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 1925 м/ч Сила
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Работни часови на ротор 713 м/ч
Година 2014 Километража 1299 м/ч Сила
Украина, Подгородное
комбајн за жито JOHN DEERE S770 комбајн за жито JOHN DEERE S770 комбајн за жито JOHN DEERE S770
3
Контактирајте го продавачот
377.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, м. Сквира
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.470 €
Година 2002 Километража 3536 м/ч Сила
Украина, Саливінки
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2010 Километража 3405 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
114.000 US$ EUR ≈ 105.800 €
Година 2011 Километража Сила
Украина, Дніпро
комбајн за жито JOHN DEERE 9550
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
61.000 US$ EUR ≈ 56.610 €
Година 2002 Километража Сила
Украина, Мильцы
Контактирајте го продавачот
132.500 US$ EUR ≈ 123.000 €
Година 2010 Километража Сила
Украина, Гуляйполе
комбајн за жито JOHN DEERE 9760 STS
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
72.000 US$ EUR ≈ 66.820 €
Година 2005 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 59.390 €
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2001 Километража Сила
Украина, Гуляйполе
комбајн за жито JOHN DEERE 9760 Sts комбајн за жито JOHN DEERE 9760 Sts
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 71.460 €
Година 2004 Километража Сила
Украина, Гуляйполе
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 605 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се