Филтри -

Комбајни за жито Gomselmash

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни за жито Gomselmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1394 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
16.800 € BYN 60.000 BYN
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.320 € BYN 69.000 BYN
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се