Филтри -

Комбајни за жито GOMSELMASH

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито GOMSELMASH: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.990 €
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Гродно
комбајн за жито GOMSELMASH КЗС-1218 комбајн за жито GOMSELMASH КЗС-1218 комбајн за жито GOMSELMASH КЗС-1218
3
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.180 €
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2100 м/ч Сила 330 кс
Украина, Конотопський р-н
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
33.890 € BYN 122.900 BYN
Година 2017 Километража Сила
Белорусија, Минская обл.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се