Филтри -

Комбајни за жито Fortschritt

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни за жито Fortschritt

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.850 US$ EUR ≈ 2.677 €
Година 1995 Километража Сила
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година Километража 1684 м/ч Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито Fortschritt E 524 комбајн за жито Fortschritt E 524 комбајн за жито Fortschritt E 524
3
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.514 €
Година 1994 Километража 2870 м/ч Сила
Украина, Тальне
комбајн за жито Fortschritt 512
1
Контактирајте го продавачот
12.347 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1987 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се