Филтри -

Комбајни за жито Fendt од Украина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Комбајни за жито Fendt од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работни часови на ротор 2240 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 3850 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 980 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1540 м/ч Сила
Украина, Poltava
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 133.700 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Висина за истовар 4.45 м
Година 2018 Километража 2819 м/ч Сила
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
320.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2020 Километража 630 м/ч Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2004 Километража 2471 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.3 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2003 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.8 м
Година 2013 Километража 377 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2015 Километража 800 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2200 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража 660 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2001 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се