Филтри -

Комбајни за жито Fendt од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни за жито Fendt од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Работни часови на ротор 840 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
58.260 € PLN 270.000 PLN
Година 2007 Километража 400 м/ч Сила
Полска, Grabowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2276 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
49.630 € PLN 230.000 PLN
Година 2011 Километража 1344 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
343.100 € PLN 1.590.000 PLN
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Висина за истовар 4.55 м Капацитет 32 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
нови комбајн за жито Fendt 5225E нови комбајн за жито Fendt 5225E
2
Контактирајте го продавачот
133.800 € PLN 620.000 PLN
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 4.8 м Висина за истовар 4.2 м Капацитет 15 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Полска, Jałowęsy
Контактирајте го продавачот
75.510 € PLN 350.000 PLN
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Drzewce
Контактирајте го продавачот
45.310 € PLN 210.000 PLN
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Prostynia
нови комбајн за жито Fendt 6275L нови комбајн за жито Fendt 6275L нови комбајн за жито Fendt 6275L
3
Контактирајте го продавачот
185.600 € PLN 860.000 PLN
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Полска
комбајн за жито Fendt 6275L комбајн за жито Fendt 6275L комбајн за жито Fendt 6275L
3
Контактирајте го продавачот
185.600 € PLN 860.000 PLN
Година 2022 Километража Сила
Полска
комбајн за жито Fendt 5275 C - Przekładnia | Felgi | Wariator Mocarni | Dzwon | Skrzyn
1
Контактирајте го продавачот
215,80 € PLN 1.000 PLN
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
комбајн за жито Fendt за делови
1
Контактирајте го продавачот
21,58 € PLN 100 PLN
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се