Филтри -

Комбајни за жито Fendt од Германија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Комбајни за жито Fendt од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
319.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
99.800 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 487 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 1048 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
284.874 €
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 199 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 430 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 489 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
49.579 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 3927 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 585 м/ч
Година 2014 Километража 1051 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
комбајн за жито Fendt IDEAL 7 PL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 302 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 645 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 358 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м
Година 2017 Километража 781 м/ч Сила
Германија, Nienburg
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 2300 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 340 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 744 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
299.900 €
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 577 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
комбајн за жито Fendt Ideal 8T Gen3 комбајн за жито Fendt Ideal 8T Gen3 комбајн за жито Fendt Ideal 8T Gen3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Eckernförde
комбајн за жито Fendt Ideal 9T
1
Контактирајте го продавачот
245.000 €
Година 2019 Километража 440 м/ч Сила
Германија, Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2008 Километража 1579 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
96.555 €
Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 2291 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м
Година 2017 Километража 660 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 12.2 м
Година 2021 Километража 375 м/ч Сила
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2019 Километража 1030 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 939 м/ч Сила
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Година 2021 Километража 241 м/ч Сила
Германија, 17209 Leizen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се