Филтри -

Комбајни за жито Fendt од Европа

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Комбајни за жито Fendt

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
385.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 17.1 м³ Ширина на опфаќање 1070 м Висина за истовар 4.28 м Работни часови на ротор 132 м/ч
Година 2021 Километража 132 м/ч Сила
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Година 2021 Километража 241 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Работни часови на ротор 840 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
58.380 € PLN 270.000 PLN
Година 2007 Километража 400 м/ч Сила
Полска, Grabowo
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Година 2021 Километража 241 м/ч Сила
Германија, 17209 Leizen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2276 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
49.730 € PLN 230.000 PLN
Година 2011 Километража 1344 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
319.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
319.000 €
Година 2021 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
420.000 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2020 Километража 164 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
49.579 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 3927 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.2 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 419 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Работни часови на ротор 585 м/ч
Година 2014 Километража 1051 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
343.800 € PLN 1.590.000 PLN
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Висина за истовар 4.55 м Капацитет 32 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м
Година 2017 Километража 781 м/ч Сила
Германија, Nienburg
Контактирајте го продавачот
65.642 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража 1772 м/ч Сила
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 2300 м/ч Сила
Германија, Kunde
нови комбајн за жито Fendt 5225E нови комбајн за жито Fendt 5225E
2
Контактирајте го продавачот
134.100 € PLN 620.000 PLN
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 4.8 м Висина за истовар 4.2 м Капацитет 15 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Полска, Jałowęsy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Fendt 5270C sælges i dele/for parts
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 319 м/ч Сила
Германија, Northeim
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се