Филтри -

Комбајни за жито Fendt

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

70 огласа: Комбајни за жито Fendt

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2015 Километража 897 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Молдавија, Măgdăceşti
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2014 Километража 1220 м/ч Сила
Бугарија, Stara Zagora
Контактирајте го продавачот
355.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 4715 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
комбајн за жито Fendt 5180 E
1
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 1808 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 8410 P
1
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 1294 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 758 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
комбајн за жито Fendt IDEAL 7
1
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 263 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 1394 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
комбајн за жито Fendt 6300 C
1
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2009 Километража 1390 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
142.900 € Без ДДВ
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1501 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt Ideal 9T
1
Контактирајте го продавачот
245.000 €
Година 2019 Километража 440 м/ч Сила
Германија, Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
48.660 € PLN 210.000 PLN
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Legnica
комбајн за жито Fendt 8300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Fendt 6330
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 340 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
комбајн за жито Fendt 8400P Sælges i dele/For parts
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работни часови на ротор 2240 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 3850 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
комбајн за жито Fendt 5270C sælges i dele/for parts
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.1 м Работни часови на ротор 2369 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 3276 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 980 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1540 м/ч Сила
Украина, Poltava
нови комбајн за жито Fendt 6275L нови комбајн за жито Fendt 6275L нови комбајн за жито Fendt 6275L
3
Контактирајте го продавачот
199.300 € PLN 860.000 PLN
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 133.700 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Висина за истовар 4.45 м
Година 2018 Километража 2819 м/ч Сила
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 749 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се