Филтри -

Комбајни за жито FM World

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Комбајни за жито FM World

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови комбајн за жито FM World WD110PRO нови комбајн за жито FM World WD110PRO
2
Контактирајте го продавачот
34.760 € UZS 470.000.000 UZS
Капацитет на резервоар за зрна 1.6 м³
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Иркин
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се