Филтри -

Комбајни за жито FENDT од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито FENDT од Украина: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито FENDT 5225
1
Контактирајте го продавачот
105.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 1339 м/ч Сила 260 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
комбајн за жито FENDT 9490
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 625 м/ч Сила 500 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Капацитет на резервоар за зрна 7500 м³ Ширина на опфаќање 6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 03/2006 Километража 4300 м/ч Сила 180 kW
Украина, Біла Церква
комбајн за жито FENDT 8410 P
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 410 м/ч Сила 410 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
комбајн за жито FENDT 8300 комбајн за жито FENDT 8300
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.700 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2003 Километража 2699 м/ч Сила 313 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
комбајн за жито FENDT 8335 комбајн за жито FENDT 8335
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2002 Километража 2690 м/ч Сила 349 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
комбајн за жито FENDT 6335 комбајн за жито FENDT 6335
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
107.800 € Без ДДВ
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 763 м/ч Сила 360 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
91.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 660 м/ч Сила 496 кс
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2002 Километража 7350 м/ч Сила 350 кс
Украина, Запорожская
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 1340 м/ч Сила 243 кс
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.8 м
Година 2013 Километража 377 м/ч Сила 360 кс
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража 660 м/ч Сила 410 кс
Украина, Днепр
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се