Филтри -

Комбајни за жито FENDT од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за жито FENDT од Полска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
177.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2020 Километража 390 м/ч Сила 360 кс
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
137.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 9.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 847 м/ч Сила 496 кс
Полска, Stęszew
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
113.600 € PLN 525.000 PLN
Година 2014 Километража 430 м/ч Сила
Полска, Lubowidz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Полска, Wilkowo
комбајн за жито FENDT 5250 комбајн за жито FENDT 5250 комбајн за жито FENDT 5250
3
Контактирајте го продавачот
41.340 € PLN 191.100 PLN
Година 2005 Километража 4084 м/ч Сила
Полска, Grabowiec
Контактирајте го продавачот
45.440 € PLN 210.000 PLN
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Prostynia
Контактирајте го продавачот
125.000 € PLN 577.500 PLN
Година 2016 Километража 380 м/ч Сила
Полска, Radziejewo
Контактирајте го продавачот
51.700 € PLN 238.900 PLN
Година 2009 Километража 1360 м/ч Сила
Полска, Karczmiska Drugie
Контактирајте го продавачот
55.180 € PLN 255.000 PLN
Година 2010 Километража 1360 м/ч Сила
Полска, Brańsk
Контактирајте го продавачот
75.740 € PLN 350.000 PLN
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Drzewce
комбајн за жито FENDT 5275 C - Przekładnia | Felgi | Wariator Mocarni | Dzwon | Skrzyn
1
Контактирајте го продавачот
216,40 € PLN 1.000 PLN
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
комбајн за жито FENDT за делови
1
Контактирајте го продавачот
21,64 € PLN 100 PLN
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се