Филтри -

Комбајни за жито FENDT од Германија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Комбајни за жито FENDT од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
104.958 €
Година 2012 Километража Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
35.889 €
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража 2117 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража 2117 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
320.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 577 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража 990 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 304 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
139.900 €
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2015 Километража 935 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Schöntal-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 05/2016 Километража 399 м/ч Сила
Германија, 21702 Ahlerstedt
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м
Година 2017 Километража 742 м/ч Сила
Германија, Nienburg
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 719 м/ч Сила
Германија, Stendal / Borstel
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1772 м/ч
Година 2011 Километража 2259 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 1861 м/ч Сила
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
65.737 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража 1772 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 607 м/ч Сила
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Ширина на опфаќање 650 м
Година 2008 Километража 1579 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
99.800 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 487 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 1048 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
330.000 €
Година 2020 Километража 571 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Година 2018 Километража 494 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
103.900 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 980 м/ч
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
270.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 699 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
274.700 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се