Филтри -

Комбајни за жито FENDT од Европа

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

62 огласа: Комбајни за жито FENDT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Година 2011 Километража 990 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.280 € PLN 152.000 PLN
Година 2000 Километража 2775 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 304 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12.4 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 332 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
157.500 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 571 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
156.000 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 660 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Работни часови на ротор 840 м/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
139.900 €
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2015 Километража 935 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2017 Километража 669 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Schöntal-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2275 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
111.500 € PLN 525.000 PLN
Година 2014 Километража 430 м/ч Сила
Полска, Lubowidz
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 05/2016 Километража 399 м/ч Сила
Германија, 21702 Ahlerstedt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м
Година 2017 Километража 742 м/ч Сила
Германија, Nienburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 719 м/ч Сила
Германија, Stendal / Borstel
комбајн за жито FENDT 5270C за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Полска, Wilkowo
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1772 м/ч
Година 2011 Километража 2259 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 1861 м/ч Сила
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
65.737 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража 1772 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се